Są ludzie, którzy dają z siebie wszystko, dla tych którzy sami głosu nie mają. Nigdy nie zostawiajmy ich samych!

Aktualności

"Czy można kochać bez powodu obcą istotę? Dawać z siebie wszystko, całym sercem, duszą i ciałem tylko po to, by kolejne małe, futrzaste życie zostało ocalone, a brzuch napełniony? Trudne. Cholernie trudne. Zwłaszcza w świecie, który z całych sił tych pustych brzuchów i zmarzniętych kości nie chce widzieć. Na szczęście raz na jakiś czas zjawia się na ziemi anioł, który nie udaje, że nie widzi, nie mówi, że nic nie da się zrobić… Tylko podwija rękawy i rzuca się do roboty!

Tak było i tym razem. Anioł wylądował w Celestynowie i od siedmiu lat ciężko tam pracuje. Nie sam oczywiście. Bo gdy już zjawi się jeden Anioł, od razu szuka następnych, z równie wielkimi sercami. Tylko tak, to może się udać. Bez tej wyjątkowej bezinteresownej miłości, nie da się wygrać takiej ciągłej walki. Bez tej miłości do pomagania, nikomu nie starczyłoby sił.

Od początku istnienia schronisko przyjmowało psy najbardziej potrzebujące, wyrzucone, kalekie, ranne, a także po śmierci opiekunów zapewniając im bezpieczeństwo i sytość. Od początku również utrzymywało się dzięki ofiarności darczyńców i organizacjom zbiórek społecznych, oraz ze środków Zarządu Głównego TOZ w Polsce.

Celstynów to miejsce wyjątkowe, to nie jest tylko praca, tylko schronisko, to dom. Wielki, wspólny dom – dla ludzi i ich braci mniejszych. A dom wszyscy dbają z całych sił. Przeczytajcie, co dzięki Aniołom i waszej pomocy już udało się zrobić i co jeszcze można zdziałać!....."

Czytaj dalej https://ohme.pl/lifestyle/sa-ludzie-ktorzy-daja-z-siebie-wszystko-dla-tych-ktorzy-sami-glosu-nie-maja-nigdy-nie-zostawiajmy-ich-samych/

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE