Nawałnica zniszczyła zapasy karmy Celestyniaków!

Aktualności

Kochani, pomocy! Nawałnica zalała schronisko, grad zniszczył dach, ulewa zalała chłodnię, będącą  magazynem karmy! W dachu powstały dziury wielkości piłek golfowych, całe pokrycie zostało kompletnie zniszczone. Ulewa zalała karmę, w tym najcenniejszą, specjalistyczną karmę dla naszych chorych podopiecznych. Worek leczniczego intestinala to ok 250 zł. Zniszczone zostały worki z karmą dla psów z chorymi nerkami, wątrobą, jelitami... Totalnemu zalaniu uległo ok 20 worków o łącznej wartości ponad 4500 złotych! Ocalały tylko puszki i saszetki, które nie przemakają. Cała specjalistyczna karma sucha została utracona...

Przez zalanie zniszczeniu uległa także elektryka chłodni. To był nasz jedyny chłodniczy magazyn karmy. Po wstępnej ocenie elektryka nadaje się on już tylko na złom. Była to stara, wysłużona konstrukcja, której nie da się już naprawić w rozsądnych kosztach.

Zmuszeni jesteśmy do zakupu nowego dachu oraz chłodni magazynowej. Zakup materiałów, robocizna, rozbiórka starych elementów i ich utylizacja pochłoną krocie... W obecnej sytuacji, gdy cały kraj boryka się z problemami finansowymi, również my stoimy pod ścianą. Błagamy o wsparcie. Na ten moment sytuacja została prowizorycznie opanowana. Dzięki pomocy strażaków, którzy zabezpieczyli dach brezentem, o ile silny wiatr nie zerwie go z dachu, jesteśmy zabezpieczeni na kilka dni. Potem musimy przystąpić do remontu.

Wsparcie prosimy kierować na konto:
PKO BP VIII O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
z dopiskiem: "nawałnica"
Na naszej stronie www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka "przekaż darowiznę" z łączem do PayPal i Dotpay
IBAN: PL43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Link do zbiórki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nawalnica

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE