Okradli schronisko dla zwierząt. Nie mamy za co naprawiać bud. Psy i koty mogą zostać bez prądu.

Aktualności

Prosimy o pomoc w znalezieniu sprawcy!
W nocy z 9 na 10 stycznia 2018 r. nieznani sprawcy przeskoczyli przez płot, włamali się do magazynu i ukradli sprzęty warte ponad 4 tys. złotych. Skradzono nam: pilarkę spalinowa 'Makita", 2 szlifierki, myjkę ciśnieniową, drabinę aluminiową, spawarkę, wkrętarkę, 2 bardzo długie przedłużacze.


Na ten sprzęt pieniądze zbieraliśmy przez 3 lata. Część otrzymaliśmy od naszych kochanych Darczyńców. Wszystko stracone w 5 minut. Skradziony sprzęt jest nam bardzo potrzebny. W schronisku cały czas trwają remonty boksów, bud, pomieszczeń. Pomóżcie nam odkupić utracone rzeczy. Z chęcią przyjmiemy też urządzenia, jeżeli ktoś posiada, a nie są mu już potrzebne.Bardzo prosimy o pomoc !!
Wsparcie prosimy kierować na konto:
PKO BP VIII O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
z dopiskiem: "sprzęt"
Na naszej stronie www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka "przekaż darowiznę" z łączem do PayPal.
IBAN: PL43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. - Złodzieje przeskoczyli przez płot, wykręcili całe zawiasy bez przecinania kłódki. Otworzyli pomieszczenie, wynieśli: pilarkę spalinową, dwie szlifierki, myjki ciśnieniowe, drabinę aluminiową, spawarkę, wkrętarkę, dwa długie przedłużacze. Zostawili dużą kosiarkę, bo już jej nie unieśli. Cała akcja trwała pięć minut. Te osoby bardzo dobrze wiedziały, gdzie znajduje się magazyn ze sprzętem.W schronisku znajduje się ok. 300 psów i kotów. Mieszkają w ponad 200 pomieszczeniach. Obiekt codziennie wymaga remontów i napraw. - Ostatnio kupiliśmy agregat i mieliśmy zrobić nad nim dach, a teraz nie ma czym.

Jeśli siądzie prąd, to nie będzie go w całym budynku. Nie mamy za co naprawić bud. Jest jeszcze wiele rzeczy, które trzeba naprawić. To na pewno odbije się na zwierzętach.

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE