Kastrobus

Aktualności

Kochani! Najwyższy czas powiedzieć STOP bestialskiemu zabijaniu ślepych miotów (i nie mówimy tu o ich humanitarnym usypianiu tylko topieniu, wyrzucaniu żywcem do śmietnika, rowu czy lasu, bo oprawca nie zaniesie ich przecież na eutanazję do weterynarza, za którą trzeba zapłacić).

Stop bezsensownemu rozmnażaniu psów i kotów, porzucaniu ich bez skrupułów i bez konsekwencji na pewną śmierć lub tułaczkę w głodzie i cierpieniu! Dość - "mordowniom" - pseudoschroniskom na kilkaset czy kilka tysięcy zwierząt!

Zbieramy fundusze na pierwszy Kastrobus na Podlasiu! (I nie tylko...) Chcemy działać u podstaw powstawania bezdomności zwierząt a nie walczyć z jej skutkami! Kastracja, czyli trwałe pozbawienie zwierzęcia możliwości rozrodu oraz czipowanie są najbardziej skutecznymi oraz najbardziej humanitarnymi sposobami ograniczania nadpopulacji zwierząt. Co chcemy zrobić? Chcemy  dotrzeć specjalnym Kastrobusem - busem do przeprowadzania zabiegów kastracji (sterylizacji) - do miejsc, gdzie zwierzę traktowane jest jak rzecz, gdzie mioty są topione, mordowane na inne sposoby czy porzucane w lesie, przy ulicy, na śmietniku...

Numer konta bankowego : PKO BP XV O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 z dopiskiem: "Kastrobus”

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów

Link i więcej informacji o zbiórce:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kastrobus?fbclid=IwAR2tXIrg-qbK6h-eKS44UN7SfVhzF2nR7UlAe1l-rTc5yHZqaKLk50IodvY

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE