Rodzinny Piknik Naukowy

Aktualności

6. Rodzinny Piknik Naukowy, sobota 11.09.2021, godz. 10 - 14

"Jak to jest zrobione? Dlaczego to możliwe? Jak to działa? Co jest potrzebne, by to zrobić? Skąd to się wzięło? Jak to wytłumaczyć?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas 6. Rodzinnego Pikniku Naukowego, który odbędzie się 11 września 2021 r. na terenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku. Mamy nadzieję z zapałem wejść w nowy rok szkolny i zaspokoić głód wiedzy, który towarzyszył nam w ostatnich miesiącach. Zapraszamy całymi rodzinami.

Jeśli chcesz poprzez zabawę poznać tajniki wiedzy z różnych dziedzin szeroko rozumianej nauki, spotkajmy się, jak co roku we wrześniu, na Rodzinnym Pikniku Naukowym w PMDK.
Kilkanaście stanowisk, które pozwolą Ci w atrakcyjny sposób wkroczyć w świat fizyki, chemii, informatyki, logiki, medycyny, przyrody, ekologii, historii, astronomii, lingwistyki, sportu, tańca i sztuk plastycznych.
Masa wspaniałej zabawy dla dzieci, młodzieży i całych rodzin połączona z nagrodami." Jak opiekować się psem? Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź to możesz spotkać się z wolontariuszami schroniska w Celestynowie i porozmawiać o adopcji. Celestyniaki zapraszają na Piknik.

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE